Увага! На Житомирщині, з 6 серпня розпочнеться сезон полювання на пернату дичину

На території Житомирської області з 6 серпня о 16.00 по 30 жовтня 2016 року розпочнеться сезон полювання на пернату личину, а саме:

-          на качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів (крохалів), черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарки білощокої та червоноволої), лиску, норця великого, куликів (крім кулика – сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), гусок (сіру, білолобу велику, гуменника) на голубів (крім голуба – синяка), вальдшнепа, перепела.    

Днями полювання є субота та неділя.

Згідно ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» мисливці мають право полювати з наступними документами:

-         посвідчення мисливця;

-         щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень права полювання з відміткою про сплату державного мита;

-         дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл);

-         відповідний дозвіл на право користування вогнепальною  мисливською зброєю у разі її використання;

-         паспорт на собак мисливських порід.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, а також транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль.

З метою попередження виникнення порушень природоохоронного законодавства при проведенні полювань, Державна екологічна інспекція у Житомирській області наголошує, що особи виявленні під час незаконного полювання відповідатимуть згідно чинного законодавства України, а саме за порушення правил полювання та термінів полювання особи притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від тридцяти до дев’яносто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інспекторами державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з громадськими інспекторами будуть здійснені рейди по виявленню браконьєрів по всій території Житомирської області.

Шановні громадяни, в разі виявлення фактів браконьєрства прохання телефонувати на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області за номером 46-49-54.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!