Екологами та правоохоронцями викрито групу осіб які займаються крадіжкою лісу.

28 грудня поточного року в ході проведення рейдових заходів працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з Управлінням служби безпеки України в Житомирській області в Лугинському районі виявлено автомобіль який був завантажений лісопродукцією породи сосна.

Даний транспортний засіб рухався в напрямку м. Житомир, де і був зупинений вищезазначеними  працівниками.    При зупинці транспортного засобу виявлено що у водія жодних документів на походження та перевезення лісопродукції – немає.    
На місце події викликано слідчо – оперативну групу для з’ясування всіх обставин справи.  Автомобіль доставлено на штраф майданчик. На даний час проводяться слідчі дії. 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!