Міністр екології та природних ресурсів України 18 січня поточного року на своїй сторінці у Facebook опублікував наступне:

Уряд відсторонив Андрія Заїку від виконання обов’язків керівника Держекоінспекції. Ігоря Яковлева, котрий виграв конкурс на заміщення посади першого заступника голови Держекоінспекції. Кабмін призначив на посаду та поклав на нього тимчасове виконання обов'язків голови.


Дуже сподіваюсь, що реформа служби отримає новий поштовх і стрімко набере обертів. Зі свого боку ще раз підкреслюю, що така реформа – один з ключових моїх та Урядових антикорупційних пріоритетів.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!