На пункті пропуску «Майдан - Копищанський» затримано автомобіль з вантажем без дозвільних документів.

В  міждержавному автомобільному пункті пропуску «Майдан - Копищанський» 8 лютого поточного року  затримано вантажний автомобіль марки Scania, який слідував з Республіки Білорусь до Донецької області в  м. Маріуполь, в ньому згідно наданих документів знаходився вантаж, а саме: мертель, шиберна плита, стакан-колектор, ковшевий стакан. 

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області та персоналом відділу прикордонної служби Копище при проведенні радіологічного контролю було виявлено перевищення фонових значень ПЕД (потужність еквівалентної дози), яка становила
0,205 мкЗв/год.
 Крім цього було виявлено відсутність всіх необхідних  дозвільних документів на даний вантаж.   Працівником Державної екологічної інспекції у Житомирській області складено акт затримки та протокол  радіаційного контролю та заборонено в’їзд вищезазначеного  транспортного засобу на територію України. На даний час транспортний засіб з вантажем повернуто вантажовідправнику до Республіки Білорусь.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!