На території природного заповідника виявлено групу осіб з мисливською зброєю

Згідно Положення про природний заповідник «Древлянський», яке затверджене наказом Міністра екології та природних ресурсів України, на заповідній території забороняється: мисливство, вилов риби,  знищення диких тварин та порушення умов їх оселення.

Так, 11 лютого поточного року працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області та Природного заповідника «Древлянський»  на заповідній території  виявлено групу з шести осіб, які знаходились з мисливською зброєю.
В зв’язку з тим, що правопорушники перебували на території,  яка охороняється, як національне надбання, де заборонена будь яка діяльність що створює шкідливий вплив на природні комплекси, у правопорушників вилучено мисливську зброю.
За порушення природоохоронного законодавства на порушників складено адміністративні протоколи які будуть направлені до суду. Правопорушників доставлено до територіального відділення поліції для з’ясування всіх обставин справи. 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!