Інформація для підприємств, екологічних служб.

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління в період з 10 по 14 квітня 2017 року планує провести на розрахунковій основі чергові курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання».


Навчально – тематичний план курсів (36 годин) передбачає такі навчальні модулі: охорона атмосферного повітря та водних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; здійснення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, охорона земельних ресурсів та зелених насаджень, дозвільні документи на викиди і скиди забруднюючих речовин, утворення і розміщення відходів; первинний облік та спостереження, правила технічної експлуатації газоочисних установок, методики розрахунку збитків за понадлімітні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, забруднення та засмічення водних та земельних ресурсів; методи інструментально-лабораторного контролю (моніторингу), зміни у законодавстві та, насамперед, про експертизу тощо.

Вартість навчання одного слухача становить 3000 грн.

Курси підвищення кваліфікації відбудуться в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: 03035, м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Реєстрація слухачів – 10 квітня о 13 годині: початок занять – 10 квітня о 13 годині 30 хвилин; закінчення занять – 14 квітня о 12 годині.

Підтвердження щодо участі представника підприємства в навчанні просимо направити в термін до 03 квітня 2017р на адресу Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, тел./факс
(044) 206-31-86 (для професора Чумака Євгена Борисовича, т. 098-428-61-37; 050-412-68-24), електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою: прізвище, ім’я та по батькові; посада, відділ; телефон; електронна адреса.


Після підтвердження участі в навчанні на Вашу адресу буде направлено бланк договору з Державною екологічною академією післядипломної освіти та  управління, розклад занять, ліцензію, інші дозвільні та установчі документи – на Ваше замовлення.

Після закінчення курсів та успішного проходження випускного тестування слухач отримує свідоцтво встановленого зразка та набір нормативно – законодавчих актів відповідно до тематики курсів
(біля 300 одиниць) в електронному вигляді.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!