Звільнено Голову Державної екологічної інспекції України

За повідомленням офіційного сайту Мінприроди України,
22 лютого 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України членами Уряду було схвалено звільнення із посади Голови Державної екологічної інспекції України – Андрія Заїки.

Нагадаємо, що за інформацією офіційного сайту Держекоінспекції України, 19 січня цього року заступник Міністра екології та природних ресурсів Віктор Вакараш представив колективу центрального апарату Держекоінспекції України першого заступника Голови Держекоінспекції України Ігоря Яковлєва, який виграв конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника очільника інспекції та Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 27-р від 18 січня ц.р. був призначений на цю посаду.

Заступник Міністра також поінформував присутніх про два інших розпорядження Кабміну від 18 січня. Зокрема, розпорядженням № 28 – Голову Держекоінспекції України Андрія Заїку відсторонено від виконання повноважень на час здійснення дисциплінарної провадження, а розпорядженням № 29-р прийнято рішення «покласти тимчасово, на час проведення службового розслідування, виконання обов’язків Голови Державної екологічної інспекції України на першого заступника Голови цієї Інспекції – Яковлєва Ігоря Олеговича» 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!