Рівненські громадяни, вже крадуть ліс на Житомирщині.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області спільно з працівниками лісової охорони ДП «Попільнянське лісове господарство» в ніч з 23 на 24 лютого на «Гарячому» впіймано групу осіб, якими здійснена незаконна  порубка дерев на території Попільнянського району.

 

На місці події виявлено, що  13 метрових  колод породи дуб вже були завантажені в автомобіль марки Mercedes.  Лісокрадіями виявились громадяни Рівненської області.
Для з’ясування всіх обставин справи на місце події викликано слідчо – оперативну групу.
Правопорушників в кількості шість осіб буде притягнуто до відповідальності.
На даний час проводяться слідчі дії.

 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!