Дія мораторію щодо проведення перевірок на Державну екологічну інспекцію не поширюється


З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” № 1728-VIII, яким встановлено до 31 грудня 2017 року мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

При цьому статтею 6 цього Закону визначено перелік контролюючих органів, на які дія цього Закону не поширюється, зокрема й на Державну екологічну інспекцію. Тому, Держекоінспекцією у 2017 році будуть проводиться планові та позапланові заходи державного нагляду у відповідності до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.
Діяльність Держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області в частині здійснення перевірок суб’єктів господарювання на предмет дотримання ними вимог природоохоронного законодавства не варто сприймати, як тиск на бізнес, або втручання в господарську діяльність, адже ст.50 Конституції України передбачено, що кожен громадянин України має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди, але не всі це розуміють і свідомо до цього відносяться. Нинішній стан довкілля та той негативний вплив людини на природу спонукають до адекватних заходів природозахисників.


Заходи впливу (штрафи, стягнення завданих природі збитків, тимчасове обмеження або призупинення діяльності) будуть застосовуватися тільки в крайніх випадках і тільки щодо злісних порушників, якщо інші заходи не дадуть позитивного результату.

http://dei.zt.ua/images/doc/moratoriy.docx

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!