З настанням весни стан справ в межах прибережних захисних смуг річок м. Житомир не покращився.

Досі несвідомі громадяни та суб’єкти господарювання варварскі відносяться до довкілля, бажають тільки споживати та незадумуються про наслідки заподіяної шкоди навколишньому природному середовищу.


З метою попередження шкоди та виявлення джерел загрози забруднення водних артерій м. Житомира Державною екологічною інспекцією у Житомирській області щороку проводяться обстеження прибережних захисних смуг річок міста. Так, ще 2015-2016 роках обстеженнями були виявлені несанкціоновані скиди з приватного сектору, а саме: провул. 4-й Смолянський; провул. 1-й Мар’янівський, 49; вул. Саєнка, 29.
Під час обстежень буде приділятись увага несанкціонованому розміщенню відходів та скиду стічних вод, також спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю будуть відбиратись проби води в місцях несанкціонованих скидів.
Закликаємо громадян, об’єднання громадян, представників засобів масової інформації, виконавчих органів Житомирської міскої ради приєднатися до Державної екологічної інспекції у Житомирській області для проведення спільного обстеження річок м. Житомира та їх  берегів.
Враховуючи, що заходи розпочнуться з 01 березня 2017 року, пропозиції надавати до відділу екологічного контролю за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами за номером (0412) 42-20-63.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!