Екологи спільно з правоохоронцями затримали автомобіль з лісопродукцією

28 лютого поточного року в ході проведення природоохоронних заходів Державною екологічною інспекцію у Житомирській області спільно з правоохоронними органами в с. Піщанка, Житомирського району затримано вантажний автомобіль, який був завантажений лісопродукцією породи береза та дуб об’ємом  близько 40м3.

Документи, які надав перевізник викликали сумніви щодо сортності деревини, крім того на лісопродукції були відсутні бирки державного лісогосподарського підприємства з якого проводився відпуск деревини.
Для з’ясування всіх обставин справи, а саме встановлення законності набуття лісоматеріалів на місце події викликано слідчо – оперативну групу.
Даний автомобіль правоохоронцями доставлено на штраф – майданчик.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!