На Житомирщині знову затримано рівненчан з незаконною деревиною

2 березня поточного року в ході проведення природоохоронних заходів Державною екологічною інспекцію у Житомирській області спільно з правоохоронними органами поблизу м. Олевськ затримано вантажний автомобіль марки VOLVO, що зареєстрований в Рівненській області, який був завантажений лісопродукцією породи дуб.

В причепі контейнерного типу автомобіля виявлено 37 колод дуба діаметром від 30-50 см,   об’ємом  близько 15м3. Документів на деревину перевізник не надав.
Для з’ясування всіх обставин справи, а саме встановлення законності набуття лісоматеріалів даний автомобіль та водія, що виявився жителем Рівненської області доставлено на штраф – майданчик Олевського відділу поліції.
На даний час проводяться слідчі дії та вирішується питання щодо арешту автомобіля та деревини.
Нагадаємо, 14.02.2017 на території Попільнянського району було затримано групу осіб, які виявилися громадянами Рівненської області, що здійснили незаконну порубку дерев.  На місці події виявлено 13 метрових  колод породи дуб, які вже були завантажені в автомобіль марки Mercedes.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!