Збережемо природу від пожеж!

З настанням весни населення Житомирщини починає масово прибирати свої господарства шляхом спалення сухої трави, гілок, побутового та промислового сміття. Зокрема, такі дії несуть негативні наслідки для навколишнього середовища, здоров’я і життя людей, а також виникає загроза перекидання вогню на житлові та господарські будівлі.


Хотілося б попередити, що відповідно до ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення вимог щодо поводження  з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення – тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти  (340) до вісімдесяти (1360) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850) до ста  неоподатковуваних (1700) мінімумів доходів громадян.
За самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків законодавством України передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за ст. 77-1 тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти (170) до двадцяти (340) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від п’ятдесяти (850) до семидесяти (1190) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно – заповідного фонду тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти (340) до сорока (680) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від семидесяти (1190) до ста (1700) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Державна екологічна інспекція у Житомирській області закликає жителів міст та населених пунктів не палити листя, траву, гілля, сміття, щоб не заподіяти шкоду своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.  

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!