Щороку працівники Державної екологічної інспекції підтримують акцію «Година Землі»

Всесвітній фонд природи (WWF) в черговий раз проводить всесвітню кампанію Година Землі 2017, яка стартувала у 2007 році, та закликає українську спільноту приєднатись до цієї масштабної акції.


Мета даної акції – показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для збереження природи нашої планети, привернути увагу до проблеми зміни клімату шляхом вимкнення світла на одну годину. Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подальшого подолання зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
Державна екологічна інспекція у Житомирській області підтримує ініціативу Всесвітнього фонду природу щодо проведення в Україні масштабної всесвітньої кампанії Година Землі 2017 року, яка відбудеться
25 березня 2017 року о 20 год. 30 хв.
Прохання всім бажаючим підтримати ініціативу Всесвітнього фонду природи,  та підтримати дану акцію.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!