Екологи долучились до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

В Державній екологічній інспекції у Житомирській області, вже стало традицією щороку приймати активну участь в загальнодержавних екологічних акціях. Нещодавно колектив Інспекції прийняв участь в акції «Дерево миру», висадивши в селищі Народичі більше тисячі молодих дерев.

Сьогодні, за сприяння Державної екологічної інспекції у Житомирській області, Бердичівської райдержадміністрації та районної ради відбулась акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка організована ДП «Романівський
лісгосп АПК». Спільними зусиллями учасників акції на території Бердичівського лісництва в селі Старий Солотвин на площі 1,5 га висаджено 12 тисяч сіянців сосни звичайної. В посадці лісу, крім посадовців, прийняли участь учні місцевого навчального закладу.
Варто зазначити, що екологи не тільки приймають участь у посадці лісу, а й активно в межах свої повноважень виявляють факти незаконних порубок дерев. Так, в поточному році за незаконні рубки розраховано шкоди в розмірі 1 392 527 грн. На даний час здійснюються заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!