Проведено зустріч, в ході якої обговорювалось якість підготовки студентів - екологів

Якісна підготовка студентів – екологів – запорука більш ефективної діяльності їх в сфері охорони природи після закінчення вищого навчального закладу. Тому, Державна екологічна інспекція зацікавлена у підготовці висококваліфікованих кадрів, які зможуть працювати  як в Інспекції, виконуючи функції держави, так і в господарській сфері, забезпечуючи належне дотримання природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання.


Заступник начальника Держекоінспекції  Сергій Зибалов прийняв участь у зустрічі з роботодавцями, яка була організована 03 квітня поточного року в Житомирському державному технологічному університеті з приводу вдосконалення навчальних планів спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища». До обговорення навчальних планів були залученні не тільки природоохоронні установи, а й організації, комунальні підприємства, компанії, що надають послуги з виробництва екологічної документації, аутсорсингові компанії.
Зустріч пройшла результативно. Під час дискусії було окреслено найбільш перспективні навпрямки працевлаштування студентів – екологів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи. Всі зауваження та пропозиції будуть розглянуті та враховані співробітниками кафедри екології при розробці навчальних планів спеціальностей на наступний 2017-2018 навчальний рік.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!