Річка Хомора продовжує потерпати від забруднення.

Сьогодні  23 травня в черговий раз до Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення від Баранівської районної державної адміністрації про те, що знову забруднено р. Хомора.

З виїздом на місце, факт забруднення річки був підтверджений: вода була не прозора, з відтінком сірого кольору, мала неприємний запах, а також подекуди на поверхні води спостерігалась мертва риба.
В межах кризового моніторингу, який проводить Державна екологічна інспекція у Житомирській області з 13 травня  та до стабілізації якісного стану поверхневих  вод річок Хомора та Случ, працівниками відділу інструментально лабораторного контролю відібрано проби вод, як на території Житомирської так і Хмельницької області. Проби будуть досліджені протягом п’яти днів. Результатами попередніх аналізів було встановлено, що дійсно річка періодично забруднюється стоками зі сторони Хмельницької області. Враховуючи той факт, що стоки в річку потрапляють від трьох  Хмельницьких підприємств, Державною екологічною інспекцією України доручено Державній екологічній інспекції у Житомирській області та Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області провести їх позапланові перевірки в період з 24 травня по 02 червня.
Прохання до осіб, які мають достовірну інформацію щодо забруднювачів, повідомляти Інспекцію за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського 12а або за номером телефону (0412) 42-24-38. Заздалегідь вдячні за будь яку допомогу.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!