В Хорошівському районі впіймано любителів половити рибу сітками.

До кінця закінчення нересту залишилось не так багато часу, а саме трохи більше тижня.  Але любителів половити рибу забороненими знаряддями лову не зупиняє і нерестовий період.


Так, пізно ввечері 7 червня в ході проведення рейдових заходів, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області на території Хорошівського району на водному об’єкті виявлено та затримано двох осіб, які здійснювали вилов риби сітками. Любителів незаконної рибалки затримано. В них вилучено 150 метрів сіток, в яких знаходилась їх здобич.
На правопорушників складено адміністративні протоколи та нараховано збитки заподіяні державі. Матеріали передані в судові органи для вирішення питань про їх стягнення.
Прохання до осіб, які мають інформацію про встановлення сіток на водних об’єктах  Житомирщини повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номером (0412) 46-49-54.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!