Представники влади та контролюючі органи прийняли участь в обговоренні проблеми забруднення річок Случ та Хомора.

Державною екологічною інспекцією у Житомирській області 9 червня прийнято участь в спільному засіданні Хмельницької та Житомирської регіональних комісій ТЕБ та НС з питань проведення заходів, спрямованих на запобігання  забруднення річок Хомора і Случ, яке відбулось в  м. Полонне.

Засідання провели голови обласних державних адміністрацій:  Житомирської - Ігор Петрович Гундич та Хмельницької – Олександр Олександрович Корнійчук.
В засіданні прийняли участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України  - Едуард Борисович Кругляк, заступник Міністра екології та природних ресурсів України  -  Віктор Михайлович Вакараш, в.о. Голови Державної екологічної інспекції України - Ігор Олегович Яковлев, заступник Голови Держводагенства – Павло Валерійович Гвозденко та інші.
Комісією  було прийнято ряд заходів щодо припинення забруднення річки Хомора та покращення її стану.

 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!