На Житомирщині частішають випадки крадіжки дуба.

На Житомирщині все частіше виявляються факти незаконних порубок дерев, а найпоширенішою є крадіжка цінної  породи дерев, а саме дуба.

Так і сьогодні на території Курненського лісництва ДП «Пулинський лісгосп АПК» працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області та лісовою охороною підприємства виявлено та затримано трактор марки МТЗ – 80, який був завантажений лісопродукцією породи дуб загальною масою 6,3 м3. Вже традиційно, документи на лісо продукцію – відсутні. Але, це і не дивно, оскільки неподалік від зупиненого трактора виявлено незаконну порубку дерев породи дуб. Проведеною звіркою пнів незаконно зрубаних дерев, встановлено, що вони по біологічним ознакам повністю співпадають з лісоматеріалами, які знаходились на причепі.
За результатами огляду розраховано шкоду, що заподіяна лісу в розмірі 121,297 тис. грн.
Автотранспорт з лісопродукцією затримано та доставлено на штраф майданчик. На даний час проводяться слідчі дії. 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!