І знову незаконний видобуток корисних копалин.

 В черговий раз виялено та зафіксовано факти незаконного видобутку корисних копалин на території Житомирської області. Оперативними групами Державної екологічної інспекції у Житомирській області 18.07.2017р. було виявлено два факти незаконоого видобування піску та каменю.

         Так в Овруцькому районі поблизу с. Ігнатпіль виявлено факт незаконного видобутку піску. На місці події знаходилась спеціалізована техніка, якою вантажили та вивозили пісок. Про дану подію було повідомлено в Овруцьке ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області. Слідчо – оперативна група  одразу ж прибуло на місце виклику для проведення спільних заходів.
         Майже одночасно в Олевському районі за межами населенного пункту Сущанської сільської ради, поблизу лісового массиву зафіксованно факт незаконного видобутку каменю (піщаник). Площа відкритої розрорбки становила 0,2 га. На місці видобутку корисних копалин знаходились два екскаватори без номерних знаків та працювали люди. Екологами даний факт зафіксовано, винних осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Про дану подію повідомлено в Олевське ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!