Боротьба з браконьєрством – триває.

        Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища   Житомирській області спільно з Житомирським рибоохоронним патрулем в період з 18.07 по 20.07.2017 року було проведено спільні рибоохороні заходи по виявленню фактів незаконного видобутку та реалізації водних біоресурсів. Рейди проводились у Брусилівському, Попільнянському, Андрушівському районах Житомирської області, на річках Здвиж, Гуйва та їх притоках.

В ході даних заходів на правопорушників складено 7 адміністративних протоколів, які будуть скеровані до суду. Збитки заподіяні державі за незаконний вилов риби склали близько 12 тис. грн. В «любителів» незаконної рибалки було вилучено 5 км сіток, 3км  з яких в смт Попільня при продажі на ринку.
Державна екологічна інспекція у Житомирській області звертається до небайдужих громадян, в разі виявлення фактів незаконного вилову риби із застосуванням заборонених знарядь лову повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номером (0412)46-49-54.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!