На Житомирщині попереджено незаконну крадіжку дуба

Вже не вперше громадяни надають допомогу по виявленню правопорушників. Так відбулось і цього разу,  05 серпня поточного року в Коростенському району на території Ушомирського лісництва
ДП «Коростенське ЛМГ» небайдужими місцевими громадянами було виявлено та зафіксовано на телефон групу осіб, які у вихідний день знаходились в лісовому масиві з бензопилкою.

Ними негайно було повідомлено екологів та лісову охорону, які в свою чергу виїхали в зазначене місце.  Рухаючись лісом у вказаному напрямку було помічено людей, які розпочали порубку дерев породи дуб, але  помітивши наближення автомобіля вони  розбіглись в різні сторони, залишивши при цьому «свою здобич»  на місці скоєння правопорушення.
На місце події було викликано слідчо – оперативну групу, якій передано відео – матеріали з особами, які намагались здійснити крадіжку двох дерев породи дуб.
Вже вкотре за допомогою свідомих громадян попереджено  знищення  лісу.
В разі виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства прохання звертатись на тел. «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирської області за номерами: 067-410-27-88 та (0412) 46-49-54.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!