Крадіжки лісу продовжуються

17.08.2017 року на адресу Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення що між селами Покостівка, Житомирського району та Вила, Романівського району  виявлено факт незаконного перевезення лісопродукції породи дуб.


    Спеціалістами Інспекції спільно із представниками Житомирського відділу поліції та єгерською службою Житомирської обласної організації УТМР на місці події дійсно виявлено вантажний автомобіль з напівпричепом, який було завантажено сортиментами породи дуб. Крім того,  неподалік зазначеного місця виявлено 45 колод породи дуб різних діаметрів загальним об’ємом 37,77 м. куб деревини. Зокрема, в чагарниках виявлено автомобіль марки «Камаз» з маніпулятором, який було приховано, а саме закидано гіллям.
    Відповідно до ухвали суду на автомобілі та лісопродукцію накладено арешт, майно вилучено та передано на зберігання.   
    На даний час ведуться слідчо-оперативні дії по встановленню походження лісопродукції з метою обрахунку розміру шкоди, заподіяної лісу та притягнення винних осіб до відповідальності.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!