Керівництвом Інспекції вручено подяки випускникам – екологам.

Вже не перший рік між Державною екологічною інспекцією у Житомирській області та вищими навчальними  закладами м. Житомира, які випускають висококваліфікованих екологів  налагоджено тісний зв'язок.

Житомирський національний агроекологічний університет та Житомирський державний технологічний університет систематично запрошують працівників Інспекції на урочисті заходи, семінари, наради. А екологи в свою чергу залучають студентів для спільних заходів, а саме проводити озеленення, та прибирання рідного міста, а також надають можливість  щороку проходити в Інспекції виробничу практику.
Так, в черговий раз заступник начальника Сергій Зибалов мав честь привітати та вручити подяки випускникам вищезазначених навчальних закладів.   
Побажаємо  майбутнім  фахівцям своєї справи  знайти своє призначення в природоохоронній сфері.

 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!