Порушників правил полювання стає все більше.

Як вже повідомлялось раніше з 29 жовтня  на Житомирщині розпочалось полювання на парнокопитних тварин, а вже з 05 листопада відкрите полювання на хутрових звірів.   
Державною екологічною інспекцією у Житомирській області в ході проведення рейдових заходів по дотриманню правил полювання на території Лугинського району в мисливських угіддях  РО УТМР виявлено 7 фактів порушень правил полювання, а саме: полювання без відстрільної картки; полювання в відтворювальній ділянці угідь та полювання в мисливських угіддях з  собакою без відповідних документів.

Порушників правил полювання притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.
З метою попередження виникнень порушень природоохоронного законодавства при проведенні полювання, Держекоінспекція у Житомирській області попереджає, що особи винні у незаконному полюванні відповідатимуть згідно до чинного законодавства України. За порушення правил полювання та термінів полювання особи притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян  - від шести (102 грн.) до шістдесяти
(1020 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб -  від тридцяти (510 грн.) до дев’яноста (1530 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
В разі виявлення фактів браконьєрства на території Житомирської області прохання повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номером (0412) 46-49-54.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!