На Житомирщині продовжують вивозити лісопродукцію без відповідних документів.

22 листопада поточного року в ході проведення рейдових заходів працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з Управлінням СБУ в Житомирській області поблизу с. Новогородецьке в Коростишівському районі виявлено та зупинено вантажний автомобіль марки DAF, який  був завантажений лісопродукцією породи сосна в кількості 42 м3.  


На вимогу надати документи на походження лісопродукції водій надав автотранспортну накладну в якій не відображено факт отримання
лісопродукції від постійного лісокористувача або власника лісів.
На місце події викликано відділ поліції для проведення слідчо – оперативних дій та встановлення законності набуття лісоматеріалів.
По даному факту зареєстровано в ЄРДР провадження з ознаками злочину передбаченого  ч.1 ст. 246 КК України. 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!