23.04.2013

      У Києві відкрився Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», що проходить 23-25 квітня 2013 року за сприяння Кабінету Міністрів України. Організатором Форуму виступило Міністерство екології та природних ресурсів України.

      Державна екологічна інспекція України та її територіальні органи приймають активну участь у проведенні форуму. В рамках заходу усі гості виставки та Форуму можуть відвідати експозиційний стенд Держекоінспекції України, а також взяти участь у круглому столі на тему «Здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища», що проходитиме 24 квітня у Великому конференц-залі Міжнародного виставкового центру.
     Загальною метою Форуму «Довкілля для України» є інтеграція стратегії «зеленої економіки» в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України задля забезпечення сталого розвитку держави, співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки бізнесу при вирішенні екологічних проблем, впровадження «чистих», ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки здоров'ю та життю населення, а також міжнародного співробітництва і розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!