Формування Громадської ради

Відповідно до чинного законодавства України при Державній екологічній інспекції у Житомирській області буде сформовано Громадську раду.

 Запрошуємо всіх бажаючих представників організацій для членства в громадській раді при Державній екологічній інспекції у Житомирській області. Документи надавати до 17 травня поточного року за адресою: м. Житомир,

вул. Черняховського 12а.

Перелік документів: 

 Рішення керівника  інституту громадянського суспільства (ІГС) (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

  1. Копії документів про легалізацію ІГС.
  2. Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2014 – 2016 років в сфері збереження довкілля.
  3. Біографічна довідка делегованого представника ІГС.

 

 

  

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!