Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області з початку операції «Нерест» виявлено 49 порушень.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області серед населення Житомирської області систематично проводяться роз’яснювальні роботи на тему: «Встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2017 році».

Як вже повідомляли раніше, з 01 квітня поточного року на Житомирщині розпочалась операція «Нерест».
На період нересту спеціалісти Державної екологічної інспекції у Житомирській області здійснюють заходи державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів у водоймах на території Житомирської області.
Так, з початку операції «Нерест» до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 49 осіб. Вилучено 16 заборонених знарядь лову.
В порівнянні з іншими роками браконьєрів на річках та водоймах області стає все менше. Сподіваємось, що роз’яснювальні роботи дають свій результат.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!