Річка Хомора знову забруднена.

Вранці 10 травня поточного року на «Гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення з смт. Першотравенськ про те, що в річці Хомора спостерігається суттєве забруднення води.  

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області  на дану подію відреагували негайно - виїзд на місце здійснено та візуальним оглядом річки встановлено, що вода забруднена невідомою речовиною (сірий колір, помутніння та неприємний запах). Досліджуючи річку державні інспектори дійшли до кордону з Хмельницькою областю.  Ними було відібрано проби води на межі двох областей, в смт. Першотравенськ та в місці впадіння в річку Случ.
Враховуючи те, що нечистоти течуть з сусідньої області,  Інспекція звернулась до керівництва Державної екологічної інспекції України з проханням доручити Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області встановити джерело забруднення та вжити відповідних заходів реагування щодо його припинення.       
Відібрані проби буде досліджено протягом п’яти днів, а результати – оприлюднено.

Державною екологічною інспекцією будуть здійснені всі відповідні заходи щодо встановлення забруднювача, притягнення винних до відповідальності та стягнення завданих збитків.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!