Колишній єгер мисливського господарства незаконно вбив козулю.

Коли все населення відпочивало на травневі свята працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області продовжували виконувати свою роботу  вдень і навіть вночі.  

   Правопорушники виявлялись майже в кожному районі, дехто порушував правила рибальства, хтось перевозив лісопродукцію без належних документів, а самий значний випадок який трапився протягом вихідних,  це факт незаконно добутої козулі.
На автодорозі Київ – Чоп, поблизу повороту на с. Юлянівка затримано особу (колишній єгер одного з мисливських господарств) з незаконно добутим самцем козулі.
На місце  події було  викликано слідчо - оперативну групу. На даний час проводять слідчі дії.
Працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області на браконьєра складено протокол про адміністративне правопорушення, нараховано збитки. Матеріали направлено до суду.

 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!