За самовільний спуск ставу передбачена адміністративна відповідальність.

На «Гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Житомирській області звернулись  мешканці с. Ягнятин, Ружинського району, які повідомили що в них в селі спустили став.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області  був здійснений виїзд в зазначене місце, де дійсно виявлено спущений став.   Оперативними діями природоохоронців спільно з головою Ягнятинської сільської ради було встановлено особу порушника який  самовільно здійснив спуск ставу без режиму роботи на 2016 рік.
За скоєне порушення громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та проводиться розрахунок по відшкодуванню збитків завданих державі внаслідок самовільного водокористування.  
Державна екологічна інспекція у Житомирській області нагадує орендарям, користувачам водних об’єктів та громадянам про недопущення самовільного водокористування та спуску водних об’єктів без відповідного режиму роботи ставу. За самовільне водокористування та самовільний спуск водних об’єктів передбачена адміністративна відповідальність та відшкодування збитків завданих державі зазначеними діями.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!