Держекоінспекція тісно співпрацює з природними – заповідниками Житомирської області.

Відповідно до вказівки керівництва Державної екологічної інспекції України в приміщенні Державної екологічної інспекції у Житомирській області 8 лютого відбулась нарада за участю керівників об’єктів природно – заповідних установ.

На нараді були обговорені проблемні питання у сфері природно – заповідного фонду, а також  розроблено та погоджено План спільних заходів щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на території об’єктів природно – заповідного фонду, яким створено рейдові групи, що здійснюють контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.   
Результат прийнятих на нараді рішень не змусив на себе довго чекати – в суботу 11 лютого на території природного заповідника «Древлянський»  було затримано правопорушників з мисливською зброєю.
Заходи по попередженню та виявленню фактів порушень природоохоронного законодавства на територіях природно – заповідного фонду будуть проводитись систематично.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!