Здійснено замах на життя екологів.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області систематично проводяться заходи державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів у водоймах  на території Житомирської області.

Так,  08 червня 2016 року приблизно о 23 годині  в Попільнянському районі Житомирської області на Корнинському водосховищі  державні інспектори проводили обстеження водойми, де було виявлено незаконні добування лову (сітки). Під час вилучення з води сіток, невідомими особами з берега в напрямку державних інспекторів було здійснено декілька пострілів з мисливської зброї.  
Працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області було викликано слідчо-оперативну групу Попільнянського відділення поліції, яка приїхала негайно, але встановити та затримати порушників не вдалося.
На даний час ведуться слідчо-оперативні дії.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!