Лісокрадії вдаються до хитрощів.

17 жовтня поточного року працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з співробітниками  Управління СБУ та Головного управління національної поліції в Житомирській області поблизу
м. Коростень виявлено та зупинено  вантажний автомобіль марки ЗІЛ який завантажений лісопродукцією.


Відповідно до товарно-транспортної накладної перевозилась деревина  для технологічних потреб, а фактично автомобіль був завантажений діловою деревиною пиловник дуба різних сортів об’ємом близько 7 м3.      
На місце події викликано слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин справи. Автомобіль доставлено на штраф майданчик. На даний час проводяться слідчі дії.


Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!