І знову на Житомирщині крадуть дуб.

06 жовтня в ході проведення рейдових заходів  працівниками Державної екологічної інспекції спільно з Управління СБУ та Головного управління національної поліції в Коростенському районі виявлено вантажний автомобіль марки ЗІЛ завантажений лісопродукцією, на якій не було маркування та чипів. 

 На вимогу зупинитись водій транспортного засобу не відреагував та додав швидкості намагаючись втекти, в результаті чого було викликано оперативну групу з Ємільчинського району для перехоплення та зупинки даного автомобіля.
Транспортний засіб вдалось зупинити вже в Ємільчинському районі в
с. Степанівка. При огляді було виявлено дев’ять колод лісопродукції породи дуб діаметром понад 50 см та довжиною 3,5 м. На дану лісопродукцію документи відсутні.
Наразі проводяться слідчі дії.

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!