Державна екологічна інспекція
у Житомирській області


Шановні друзі! Ми раді вітати Вас на сайті Державної екологічної інспекції у Житомирській області! Сподіваємось Ви знайдете всю необхідну та цікаву для Вас інформацію. Будемо завжди Вам раді!

Збереження і раціональне використання природних ресурсів має не менше значення, ніж будь-яка інша загальнодержавна проблема. Для відновлення природних ресурсів потрібні десятиліття, а інколи й сотні років.

Ми постійно слідкуємо за нормами використання природних ресурсів, дбаючи про майбутнє. Саме на наших сторінках ви зможете дізнатися про здобутки та перспективи екологічної інспекції у Житомирській області. 

Місія та функції ДЕІ у Житомирській області:

Державна екологічна інспекція у Житомирській області входить до системи органів виконавчої влади для забезпечення реалізації державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

© 2011-2013 Всі права захишені!

Державна екологічна інспекція у Житомирській областіДЕІ у Житомирській області, Державна екологічна інспекція у Житомирській області, Екологічна Інспекція Житомира. При повному або частковому використанні матеріалів сайту, посилання на http://dei.zt.ua/ обов’язкове. Створення сайту за підтимки Веб студіі Маг-портал!